Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Послуги та путівки

Медичний реабілітаційний центр МВС України "ШАЯН" називають «Українською Швейцарією» завдяки унікальному мікроклімату з м’якою, майже безвітряною погодою та джерелами цілющої мінеральної води «Шаянська», що є основним лікувальним фактором цього бальнеологічного курорту.

ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧІ ПОСЛУГИ

 Кліматотерапія

Загальнооздоровчий ефект забезпечує унікальний м'який клімат регіону та можливість зайнятися теренкуром – дозовані фізичні навантаження у формі піших прогулянок, сходжень в гористій місцевості за певними розміченими маршрутами. ЛФК на свіжому повітрі, сонячні ванни, дихальна гімнастика, пробіжки, ігрові види спорту.

 Питний прийом мінеральної води

Лікувальним фактором бальнеологічного курорту є мінеральна вода Шаянська, вуглекисло-гідрокарбонатно-натрієва середньої мінералізації з домішками кальцію, кремнію та цинку.

Для лікування вживаються (за спеціальними методиками) мінеральні води двох типів Шаянська - №4 та Шаянська - №242. До цієї групи вод відносяться всесвітньо відомі «Боржомі» (Грузія) та «Віші» (Франція).

 Бальнеологія. Водолікування

Бальнеологічні ванни – процедури, що входять до складу фізіотерапії для профілактичних, реабілітаційних та лікувальних цілей. Це різноманітні душі – циркуляційний та контрастний душ, душ Шарко, віяловий душ, висхідний та циркуляційний душ. Гідротерапія у вигляді струменевого масажу, ванна з гідромасажем застосовуються з метою лімфодренажу, активацією імунних процесів, підвищення тонусу організму, тренування стінок судин, поліпшення тургору та еластичності шкіри, поліпшення сну, самопочуття, сприяє релаксації.

 Промивання та порожнинні процедури. Промивання кишечника

Ректальні методи введення лікарських речовин застосовують в комплексному лікуванні хронічних ентероколітів, дискінезії кишечника тощо. Потрапляючи в організм через пряму кишку зрошення діють безпосередньо на область запалення, знімають набряк, знижують больові ознаки, покращують кровообіг.

Дієтотерапія

Метод терапії за допомогою дієтичного харчування. Призначається у вигляді індивідуального раціону, який ретельно розробляється лікарем. Основою дієти є якісний та кількісний склад їжі, її калорійність, глікемічний індекс, режим харчування. Доречний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, алергіях, цукровому діабеті тощо. Фахівці центру здійснюють підбір дієти залежно від наявності супутніх захворювань.

 Акватерапія

Призначається як реабілітаційний курс після оперативних втручань, при порушеннях ендокринної системи (ожиріння), нервової системи (стреси, втома, безсоння),  рекомендовані громадянам всіх категорій та віку. Водні процедури в процесі реабілітації є важливим етапом відновлення функціональних можливостей організму.

 Інші процедури

Інгаляції, гідромасаж теплолікування, усі види електрофізіотерапевтичних впливів, вагінальні зрошення, фітотерапія, аромотерапія, озокерито-парафінові аплікації, лазеро-терапія, діодинамо-терапія, ультразвук, мікрохвильова терапія, міостимуляція, пресотерапія, інгаляції, гідромасаж ясен, киснево-синглентна суміш, тюбаж, електросон, спелеокамера тощо.

Ми організуємо режим та будемо допомагати Вам в дотриманні рекомендацій наших спеціалістів.

 

Вартість 1 (одного) ліжко-дня

у медичному реабілітаційному центрі "Шаян" МВС України

Відділення відновного лікування

з 01 червня 2024 року

№ з/п

Категорія номера

Вартість 1 (одного) ліжко-дня (грн.)

1.

Однокімнатний двомісний номер «стандарт»

(спальний корпус)

 

1 140,00

 

2.

Однокімнатний одномісний номер «стандарт»

(спальний корпус)

 

1 250,00

 

3.

Двокімнатний двомісний номер «стандарт»

(спальний корпус)

1 250,00

4.

Однокімнатний двомісний номер «стандарт»

(лікувально-спальний корпус)

1 295,00

 

5.

Двокімнатний двомісний номер «покращений»

(спальний корпус)

1 345,00

 

6.

Однокімнатний двомісний номер «покращений»

(лікувально-спальний корпус)

1 350,00

7.

Однокімнатний двомісний номер з балконом «покращений»

(лікувально-спальний корпус)

 

1 410,00

 

8.

Однокімнатний двомісний номер з терасою «покращений»

(лікувально-спальний корпус)

 

1 530,00

 

9.

Двокімнатний двомісний номер «покращений»

(лікувально-спальний корпус)

 

1 690,00

 

10

Приставне ліжко

990,00

11.

Вартість лікування

400,00

12.

Вартість харчування

440,00

 

У вартість путівки входить проживання, 3-х разове дієтичне харчування та лікування (згідно призначень лікуючого лікаря)

(с) 2024

Запис до лікаря